Bir Otel Konaklamasını Mı Planlıyorsunuz?

Bir Otel Konaklamasını Mı Planlıyorsunuz?

ğer orada online seyahat siteleri gitmek Eğer izmir otelleri iyi fırsatlar bulabilirsiniz. Belirli bir otelin sadakat programının bir üyesiyseniz, fiyatları ararken bunu belirtdiğinizden emin olun. Ayrıca AAA veya AARP nedeniyle iyi indirimler almak mümkün olabilir.

Üye olduğunuz kuruluşları kontrol edin. Bazıları otel odalarında büyük indirimler sunabilir. İnsanlar sık sık genellikle% 10 ve daha yüksek olabilir bu indirimler, unutun. Bu ücretsiz bir otel gecesi eşit ekleyebilirsiniz!

Bir otel odası almayı düşünüyorsanız her zaman online fırsatlar arayın. Bu indirimler için Internet ovmak sizin sorumluluğunuzdadır. Jetsetter, Jetsetter veya RueLaLaTravel gibi web sitelerine göz atın.

Vardığınızda otel odasını kontrol edin. Oda küf ve küf içermeyen mi? Nevresimler ve havlular Odada mevcut mu? Eğer bir sorun fark ederseniz, onları ele alabilir veya başka bir odaya taşıyabilirsiniz böylece anında ön Resepsiyon arayın.

Randevunuzu olabildiğince erken ayırtın. En iyi masaj terapistleri genellikle aylarca öncesinde, bu nedenle rezervasyon erken ve kitap adına göre mümkün hale kadar rezervasyon vardır.

En sevdiğiniz otellerin sunduğu bir otel sadakat programlarına katılmak akıllıca olur. Otel, sıklıkla bir otelde kalmak isteyenler için avantajlar sağlamaktadır. Ücretsiz bir yükseltme, geç ödeme süresi veya diğer büyük Perks gibi şeyler kazanmak mümkün olacak.

Oda rezervasyonu yaparken otel transferlerinden kaçıntığınızdan emin olun. Eğer odada güzel bir anlaşma gibi görünüyor alıyorsanız, o zaman izmir otelleri pahalı bir transfer tüm tasarruf berbat olabilir. Bir şey önce soran size gerçekten genel tasarruf artırabilir varmak izin verecektir.

İş seyahatlerinde sıklıkla orada kalırsanız bir sadakat programına katılın. Bu noktalar daha fazla yolculuklara doğru uygulanabilir.

Seyahat ettiğinizde otel Perks rezervasyon sürecini kolaylaştırmak için bir AAA üyeliği alın. Küçük çocukların ebeveynler muhtemelen birçok yerde ücretsiz olarak sağlanan ücretsiz araba koltuğu gibi olacaktır.

Otel telefonunuzdan uzun mesafeli aramalar yapmayın. Birçok otel artık Wi-Fi üzerinden Skype bağlantıları sunmaktadır. Bu otel odasından uzun mesafeli aramalar bir ton için ödeyerek çok daha ucuz.

Gerçekten sadece kapalı olduğunu görmek için yüzmek istiyorum heyecanlı çocuklar söylemek zorunda daha kötü bir şey yoktur.

Sigara ya da non olup olmadığını isteyin. Sigara içiyorsanız, Sigara içilmeyen bir oteli atlamak isteyebilirsiniz. Sigara içenler de bazen odalarda sigara içmek zorunda olmadıklarını Oda duman.

Sigara içiyorsanız otelin sigara içme politikasını anladığınızdan emin olun. Birçok yerde sigara içilme odası var. Bunlar sigara içen varsa bu odalar için isteyin. Eğer sigara içilmeyen bir odada sigara içiyordun herhangi bir kanıt bulursanız bazı oteller ağır bir ceza ücret, bu yüzden otelin sigara kurallarını takip emin olun.

Otel erken check-in genellikle mümkün değildir farkında olmalıdır. Eğer beklemek istemiyorsanız seyahat doğru zaman planlayın. Oteller, odalarının temizlendiğinden ve sizin için hazır olduğundan emin olmanız gerekir. Eğer otele erken olsun, Eğer odaya almak mümkün olup olmadığını görmek için ön kişi ile konuşun, ama bu beklenmemelidir.

Kesinlikle gerekli olmadıkça ayrılmadan önce asla Check Out. Otel, erken kalkış ücreti talep edebilir. Rezervasyonunuzu yaptığınızda, otel Bu odayı pazardan alır; Böylece, Eğer erken bırakırsanız para kaybedersiniz.

Şişelenmiş suyu odanızda açmayın. Eğer check-in sırasında yorgun ve susuz olması muhtemeldir. Size mini buzdolabından size çağıran su şişesi açmak için cazip olabilir. Oteller iyi bu farkındayız ve zaten exorbitantly fiyatlı şişe su için daha fazla ücret olacaktır. Bazen otelin spor salonunda şişe su şişesi alabilirsiniz. Sadece kendi şişe birkaç getirmek için daha iyi bir seçenek.

Otelden check-out yaptığınızda otelin çarşafları sizinle birlikte kabul edilmez.

Sezon kapalı sırasında rezervasyon yapıyorsanız, daha düşük bir otel alabilirsiniz. Bu fiyatlar için zamanı. İyi bir oran olacak.

Bir kuruş ödemeden bir yükseltme almak mümkün olabilir. Bu konuda daha izmir otelleri iyi bir şansın var, kontrol etmen gereken zaman. Bazen, müşteriler geldiğinde Odalar hazır değildir, bu da ücretsiz olarak yükseltilmiş bir oda sundukları anlamına gelir.

Eğer araba kullanırken bir oda ayırtırsanız, otel haritaları, haritalar ve büyük indirimler içeren ücretsiz turist kitapları için dinlenme alanları, dinlenme alanları ve benzin istasyonları kontrol edin. Bu size bir yer çağırmak ve fırsatlar için doğru olan oda almak yardımcı olacaktır.

Bazı otel odaları diğerlerinden daha iyi manzaralara sahiptir. Eğer güzel bir görünüm almak için bir kol ve bir bacak mal olacak değilse, her zaman en iyi görünüm ile bir oda için gidin. Bu küçük şeyler otel deneyiminizi yapabilir. Daha iyi manzaralara sahip odalar için otel sormak acıtır asla.

Her zaman otel konukları reklamını reklamı fiyat ödeme kaçınmalısınız. Şu anda yer alan bir promosyon olup olmadığını görmek için otelle iletişime geçin. Ayrıca çeşitli seyahat web sitelerinde derin indirimler bulabilirsiniz.


Bir Otel Konaklamasını Mı Planlıyorsunuz?” için 0 yorum yapılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir